nike air max 120

Velký návrat Nike Air Max 120

Rate this post

Protože v silvestrovsko-svátečním období je čtení historie Air Max pravděpodobně to poslední, na co máte chuť, nebudeme Vás tím příliš zatěžovat.

Soustředíme se pouze na rok 1998, kdy se na trhu ukázal model Nike Air Max 120. Ne všichni si ho asi vybavujete. Ne že bychom byli nějakými jeho velkými fanoušky, ale chtěli bychom Vám ho přiblížit, protože… se s ním setkáte v Novém roce!

Může se specifický design „stodvacítek“ těšit oblibě?

Návrhařem bot Air Max 120 byl Richard Clarke. Jak už jsme říkali, tento model se ukázal na trhu v roce 1998, takže ve stejnou dobu jako boty Nike Air Max 98, Nike Air Max Plus, Nike Air Max Light, Nike Air Max Reveal All nebo Nike Air Max TL. O samotném designu „stodvacítek“ je těžké prohlásit, zda je nebanální, unikátní nebo zda se hodí k odvážným sportovním stylizacím. Je prostě dost specifický jak tvarem svršku, tak i samotnou barevností.

Air Max 120
Takto vypadá obnovená verze Nike Air Max 120 z roku 1998, která bude dostupná v obchodech na začátku příštího roku.

Ve své době měl však tento model mnoho co nabídnout. Byl dynamický a pružný i přes menší počet Air polštářků. Při pohledu na něj se nabízejí různé dravé asociace, hlavně k pavučině, i když prý to měl být západ slunce.

Veliký comeback

nike air max 120 2

První model obnovených bot Air Max barevně navazoval na žlutooranžovou verzi z roku 1998.

Oficiální datum premiéry ještě nebylo zveřejněno, ale až se dozvíme něco konkrétního, budeme Vás informovat! A vy je v Novém roce vyhlížejte na regálech obchodů!

Nike Air Max 120
Barva: White/Black-Hyper Orange-Yellow
Kód produktu: 819857-100

fotografie: sneakernews.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.