Nike Air Max Plus Swimming Pool

Nike Air Max Plus Swimming Pool

Rate this post

Barevné verze bot Air Max často překračují i ty nejodvážnější představy. Návrhaři značky Nike mají neomezené hlubiny představivosti, a jejich inspirace jsou zpravidla velkým překvapením. Nike Air Max Plus Swimming Pool se v kategorii „nejdůmyslnější Air Maxy” umístí rozhodně na vrcholu. Co jsou zač? Na kdy se předvídá jejich premiéra?

Několik slov o Air Max Plus

Model Air Max Plus je velmi charakteristický, protože připomíná spíše boty z roku 1995 než klasické Air Max 90 nebo Air Max 1. V podrážce není jen jeden, ale hned několik vduchových polštářů a svršek získal šikovný aerodynamický tvar. Není tedy divu, že boty vypadají geniálně v různých stylizacích. Není to tak dávno, co značka Nike prezentovala jednu z nejzajímavějších verzí – saténové Air Max Plus, které se efektně lesknou a dělají velmi elegantní dojem. Tento model si klidně obujete k šatům nebo obleku!

Nike Air Max Plus Swimming Pool

Úplně jinak je tomu v případě nejžhavější novinky, o které jsme se dozvěděli několik dní zpátky. Swimming Pool má šancí se stát trhákem na koupalištích a rozhodně přivolává myšlenky na slunné léto, což se zdá být v zimních podmínkách velmi občerstvující!

Malované vodou

Jaké jsou nové Air Max Plus? Je to klasická forma tohoto modelu s překrásnou iluzí tančící bazénové vody na svršku. Jsou na nich perfektně znázorněny pocity při plavání. Přímo se zdá, jako by se na materiálu střídavě ukazovala světelná záře a vlny tyrkysové vody. Na šťavnatém odstínu mořské zeleně je umístěné jemně lisované logo Nike a kontrastní značka „TN Air” na opatku. Air Max Plus jsou známé i pod druhým názvem Air Max Tunned. K tomu všemu jemná bílá podrážka, která byla navržena tak, aby se hodila k celkovému designu modelu. Vypadá trochu jako zpěněná voda.

Nike Air Max Plus Swimming Pool

Boty bezpochyby uchvacují svojí barevností a kvalitou provedení, ale také samotným neotřelým nápadem. Pravděpodobně si podmaní novou letní sezónu, ale na jejich premiéru si ještě budeme muset počkat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *