Nike Air Max Plus Swimming Pool

Nike Air Max Plus Swimming Pool

Rate this post

Barevné verze bot Air Max často překračují i ty nejodvážnější představy. Návrhaři značky Nike mají neomezené hlubiny představivosti, a jejich inspirace jsou zpravidla velkým překvapením. Nike Air Max Plus Swimming Pool se v kategorii „nejdůmyslnější Air Maxy” umístí rozhodně na vrcholu. Co jsou zač? Na kdy se předvídá jejich premiéra?

Několik slov o Air Max Plus

Model Air Max Plus je velmi charakteristický, protože připomíná spíše boty z roku 1995 než klasické Air Max 90 nebo Air Max 1. V podrážce není jen jeden, ale hned několik vduchových polštářů a svršek získal šikovný aerodynamický tvar. Není tedy divu, že boty vypadají geniálně v různých stylizacích. Není to tak dávno, co značka Nike prezentovala jednu z nejzajímavějších verzí – saténové Air Max Plus, které se efektně lesknou a dělají velmi elegantní dojem. Tento model si klidně obujete k šatům nebo obleku!

Nike Air Max Plus Swimming Pool

Úplně jinak je tomu v případě nejžhavější novinky, o které jsme se dozvěděli několik dní zpátky. Swimming Pool má šancí se stát trhákem na koupalištích a rozhodně přivolává myšlenky na slunné léto, což se zdá být v zimních podmínkách velmi občerstvující!

Malované vodou

Jaké jsou nové Air Max Plus? Je to klasická forma tohoto modelu s překrásnou iluzí tančící bazénové vody na svršku. Jsou na nich perfektně znázorněny pocity při plavání. Přímo se zdá, jako by se na materiálu střídavě ukazovala světelná záře a vlny tyrkysové vody. Na šťavnatém odstínu mořské zeleně je umístěné jemně lisované logo Nike a kontrastní značka „TN Air” na opatku. Air Max Plus jsou známé i pod druhým názvem Air Max Tunned. K tomu všemu jemná bílá podrážka, která byla navržena tak, aby se hodila k celkovému designu modelu. Vypadá trochu jako zpěněná voda.

Nike Air Max Plus Swimming Pool

Boty bezpochyby uchvacují svojí barevností a kvalitou provedení, ale také samotným neotřelým nápadem. Pravděpodobně si podmaní novou letní sezónu, ale na jejich premiéru si ještě budeme muset počkat.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.