nike-air-max-90-winter-premium-bronze-2 (1)

Nike Air Max 90 Winter Premium „Bronze”

Rate this post

Zimní verze bot Air Max je nabídka od značky Nike určená pro lidi, kteří se nechtějí vzdát svého oblíbeného modelu, ale na podzim a v zimě by na nohou měli raději boty přizpůsobené tomuto ročnímu období s ohledem na design i konstrukci. Tyto nároky určitě splní Nike Air Max 90 Winter Premium „Bronze”.

Začalo to polštářem

Značka Nike v roce 1987 uvedla na trh boty Air Max 1, ve kterých hrál nejdůležitější roli amortizující vzduchový polštář. Od té doby fanoušci oregonské společnosti mohou nejen cítit, ale také vidět vzduchový polštář, který se stal neobvyklým technologickým řešením a je poznávacím znamením celé série. O několik let později se na trhu objevil model Air Max 3, který byl později přejmenován na „devadesátky“.

Nike Air Max 90
Kód produktu: 683282-700
Streetwearový styl

Série Winter je klasická podoba bot Air Max 90 v kombinaci s vysokojakostní kůží. Svršek Air Max 90 Winter Premium je zhotovený z nubukové kůže, která je velmi nápadná a na pozadí ostatních verzí se opravdu vyjímá. Barevnost „Bronze“ je ideální do podzimně-zimního prostředí a je skvělým doplňkem streetwearové stylizace.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.