Air Max Thea Jolie

V Air Maxech bez ponožek: Air Max Thea Joli

5 (100%) 1 vote

Air Max Thea byly první boty s viditelným vzduchovým polštářem, které byly určené pouze pro ženy. Byly navržené Dylanem Raashem, autorem proslulých bot Roshe, a dočkaly se mnoha zajímavých variant, mezi kterými je dost netypická varianta Air Max Thea Joli.

Propracované detaily

Raasch je známý svým svědomitým přístupem k navrhování bot, proto si u verze Joli můžete všimnout propracovanosti i těch nejmenších detailů. Základnou pro vznik tohoto modelu se samozřejmě staly tradiční boty Air Max. Viditelný systém amortizace a vnitřní podešev z phylonové pěny jsou zárukou lehkosti a pohodlí při nošení.

Air Max Thea Joli 1

S botami Joli nepotřebujete ponožky

Geometrická vykrojení ve svršku Air Max Thea Joli zajistí nejen moderní design, ale zajistí i vhodnou cirkulaci vzduchu. Kombinace s hladkým a měkkým vnitřkem způsobí, že při nošení nepotřebujete ponožky. Boty Joli je tedy možné, nebo dokonce vhodné, nazouvat na bosé chodidlo beze ztráty pohodlí.

Air Max Thea Joli

Air Max Thea Joli jsou perfektní letní boty pro ženy, které si cení minimalistickou estetiku, originální design a osvědčené technologie.

fot. nike.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.