vlastní boty Air Max

Vytvoř si vlastní boty Air Max!

4.7 (93.33%) 6 votes

Lidé si dnes velmi cení individualismus, proto se většina obchodů snaží vyhovět i těm nejnáročnějším klientům a zpřístupňuje služby, díky kterým mohou získat jednotlivé výrobky velmi osobitý styl. Skvělým příkladem je právě značka Nike a její služba NikeiD.

Personalizace pro každého

Pokud chcete přizpůsobit boty Air Max svým představám, otevřete záložku „Personalizace”, která je dostupná v horním menu na oficiálních stránkách Nike. Můžete to udělat i během prohlížení nabídky. Pokud jste narazili na model, který se Vám líbí, ale chtěli byste na něm něco změnit, klikněte na nápis „Vyvořit vlastní návrh“. Tím spustíte kreator NikeiD.

vlastní boty Air Max 1

Hlavní okno kreatoru NikeiD s editovaným modelem Air Max 1

Prvků, které si můžete editovat, je docela dost. Každý si může vybrat barvu svršku, jazyku, stélky, tkaniček, boční stěny, vzduchového polštáře nebo podrážky. V případě některých modelů si dokonce můžete zvolit i materiál, jako je přírodní kůže, semiš nebo syntetický materiál.

I takové zázraky můžete vytvořit v NikeiD

Dodatečným trumfem je osobní iD, tj. krátký nápis vzadu na opatku, který může být i přes omezení na pouhých několik znaků skvělým prostředkem k sebevyjádření.

air-max-90-nikeid

Doručení a vracení

Boty z kreatoru NikeiD jsou vyráběny a kompletovány individuálně, proto je doba realizace objednávky mnohem delší než při standardních nákupech a může trvat od čtyř do šesti týdnů. Expresní dodání není možné.

Každý, kdo si objedná boty Air Max vytvořené pomocí služby NikeiD, může do 30 dnů objednané zboží bez udání důvodu vrátit. Je ale potřeba vyplnit určitý formulář dostupný na stránkách Nike. Vracení zboží je bezplatné. Vyplníte formulář, odešlete balíček zpátky a poté buď dostanete zpátky peníze nebo si vyberete jiné boty.

NikeiD je skvělý nástroj pro lidi, kteří se chtěji vytrhnout z davu skrze personalizované boty Air Max!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.