Air Max 90 Premium

Všechny odstíny černé – Air Max 90 Premium Black/Black/White

Rate this post

Air Max 90 Premium

Sportovní boty „opustily“ posilovny už před léty! Můžete si je nazout ke každé stylizaci, nejen na trénink. Na trhu jsou dostupné stovky modelů sneakersů, proto si poradí i s velmi vytříbeným vkusem. Vyjádřete svoji individualitu skrze boty. Černá na jaro? Proč ne! Podívejte se na nejnovější dámskou nabídku Nike Air Max 90 Premium.

Románek sportu a velké módy

Samotný Karl Lagerfeld během jedné módní přehlídky haute couture Chanel navrhl vlastní verzi sneakersů. Umělecký ředitel Givenchy spolupracoval se značkou Nike a obnovil podobu kultovního modelu Air Force 1. Ralph Lauren navrhuje kromě klasických a elegantních kolekcí i sportovní řady. Pokud jsou největší a nejvlivnější návrhaři nakloněni sportovní obuvi, máte ještě nějaké námitky?

Černá je vždy dobrá

Černé boty se Vám zdají nezajímavé? Může to být i jinak. Zkuste experimentovat s materiálem, leskem, matem a plastickými vzory. Total look, jedna barva od hlavy k patě, je móderní už několik sezón a lze jej interpretovat různými způsoby. Vyberte si třeba boty s lakovanými a koženými prvky – právě takové jsou nejnovější boty Air Max 90 Premium.

Air Max 90 Premium

Více než boty

Říká se, že Air Max nejsou boty, ale životní styl. Jde o něco více, o širší ideologii, nápad na sebevyjádření. Žijeme v době, kdy náš způsob života je velmi podstatný. Tvoří ho různé složky jako výživa, sport, styl oblekání. Nosíte Air Max? Vysíláte do světa znamení: sleduju módní trendy a vyjadřuju se skrze ně.

Novinka od Nike

Nejnovější nabídka od značky Nike je Air Max 90 Premium. Kultovní model z 90. let 19. století tentokrát v obnovené verzi – z černé lesklé kůže. Drobné bílé prvky, podrážka v přírodní barvě a viditelná technologie Air Max působí unikátně a na pozadí jiných nabídek se tyhle boty vyjímají.

Černá na jaře? Proč ne! Klasická řada bot se supermoderními a unikátními doplňky se perfektně osvědčí v každé dámské módní stylizaci. AM 90 Premium můžete od 7. března koupit v oficiálním obchodě Nike právě zde.

Air Max 90 Premium

Air Max 90 Premium

Nike Air Max 90
Barva: Černá/černá/bílá/černá
Kód produktu: 443817-006

fot. nike.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.