modra air max 90 ultra heritage cyan

Veliký blankyt: Air Max 90 Ultra „Heritage Cyan”

Rate this post

modra air max 90 ultra heritage cyanFirma Nike nepřestává nabízet čerstvé a novátorské návrhy. V návaznosti na kultovní modely tvoří úplně nové barevné varianty. Tentokrát si vzala za vzor Air Max 90 a nabídla novou barevnost. Studený blankyt na pánském chodidle? Proč ne! Podívejte se, čím Vás ještě model Air Max 90 Ultra Essential Heritage Cyan překvapí.

Silné stránky AM 90

Svršek je zhotovený z vysokojakostní syntetické kůže – tento materiál zajistí prodyšnost a dobře se přizpůsobí tvaru chodidla. Je odolný vůči změnám teplot i celkově velmi odolný.modra air max 90 ultra heritage cyan

Boty z řady Air Max 90 mají charakteristický profil ve stylu retro. Vzduchový polštář v podrážce tlumí nárazy a zlepšuje pohodlí při nošení. Viditelná technologie Air Max působí velmi moderně. Pryžová podrážka jevelmi odolná a přilnavá. Pružné zářezy umožní plnou svobodu pohybu při chůzi i sportu.

Hedvábná technologie

modra air max 90 ultra heritage cyan

Při tvorbě technologie Ultra Moire byl inspirací model Nike Air Zoom Moire z roku 2006. Tento systém se u bot Air Max 90 perfektně osvědčil a zlepšil jejich vzhled. Díky měkkým materiálům a pečlivě spojeným vrstvám svršku jsou tyto boty velmi pružné a lehké. Tloušťka podrážky byla redukována na minimum, obzvláště v přední části boty, což snížilo i celkovou hmotnost.

Dědictví Cyanu

Premiéra tohoto modelu proběhla 7. března na Nike.com. Air Max 90 Ultra Essential Heritage Cyan mají bledě modrou barvu. Tato barva se hodí k mnoha dalším barvám. Kromě převažující modré jsou některé prvky bílé a černé. Zatím je dostupná pouze pánská varianta, ale ještě nic není ztraceno.

Air Max 90 Ultra Essential
Barva: Bledě modrá/černá/bílá/bílá
Kód produktu: 819474401

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.