Top 10 nejhorších padělků bot Air Max

Top 10 nejhorších padělků bot Air Max

Rate this post

Ve světě módy existují dva typy lidí – takoví, pro které je kopirování jejich návrhů známkou úspěchu a pak takoví, které padělání jejich výrobků neskutečně štve. Bez ohledu na to, do které skupiny patří značka Nike, je třeba uznat, že podsvětí výroby bot Air Max zažívá opravdový boom. Můžeme je potkat všude, hlavně o prázdninách na různých bazárcích, ale přede vším na Internetu. Navíc jsou stále lépe vyrobené a vlastně velmi podobné originálu. Občas je těžké se orientovat, zda máme před sebou originální botu od výrobců Nike nebo čínský či thajský padělek. V případě níže uvedených modelů však nemáme žádné pochyby! Prohledali jsme internet a prezentujeme Vám 10 nejhorších padělků bot Air Max. Pořadí je náhodné.

 1. Run Woman Air Max 90

  Run Woman Air Max 90
  fot. http://www.sellyo.pl/product-pl-68712-NOWOSC-RUN-WOMAN-AIR-MAX-90-SPORTOWE-LEKKIE-ADIDASY.html

To je asi padělek bot Air Max s bezešvým svrškem. Je třeba uznat, že se kousky textilie opravdu hezky překrývají. Možná by tyto boty měly nějakou šanci, kdyby se značka Smoosh neproměnila v pohyblivou ledovou horu a podrážka nevypadala jako z modro-bílé modelíny.

 1. 7FP6 ADIDASKY AIR MAX SYSTÉM

7fp6-adidasy-air-max-system
fot. http://allegro.pl/7fp6-adidasy-air-max-system-hg85085-bl-coral-37-41-i6077604314.html

Překvapivá je skutečnost, že se všechny padělky bot Air Max proměnily na „adidasky“. V tomto případě máme tu čest s lesklou síťkou v přední části bot, která přímo křičí, že nedýchá. Celek vypadá dost uměle a kdyby na fotografii nebyly lidské nohy, mohli bychom si je splést s botami pro panenku Barbie. Určitě by se jí líbily.

 1. AIR MAX -50%_ SPORTOVNÍ ADIDASKY YELLOW

adidasyyellow
fot. http://allegro.pl/new-air-max-50-adidasy-sportowe-yellow-36-40-i5954414818.html

To nejsou Air Maxy! To jsou přece Sporty! Boty, ve kterých někdo udělal díru na vzduchový polštář, ale chyběla mu odvaha na umístění nápisu Air na svršku. A mimochodem. Tentokrát se Smoosh proměnil v šíp. A podle barvy je tento model také rychlý jako blesk!

 1. AIR MAX DCK40

air-max-dck40
fot. http://allegro.pl/buty-sportowe-air-max-dck40-jakosc-r-36-41-wawa-i6376756563.html

Pokud se bavíme o barvách, první místo v kategorii „nejošklivější barevné verze“ získala kombinace tyrkysové, bílé, černé, šedé a dvou odstínů něčeho, co připomíná pomerančovou limonádu. Tyto boty jsou opravdu velmi Air – nápis se objevil na botě na dvou místech a samozřejmě ve dvou různých barvách!

 1. AIR MAX DRB40

  air max drb40
  fot. http://allegro.pl/buty-sportowe-air-max-drb40-jakosc-r-32-41-wawa-i6376873155.html

U dalšího modelu výrobci chyběla odvaha. Vypadají jako Air Maxy, ale místo Air tam stojí A-R. Dokonce tam chybí Smoosh. Jak tedy tento model kopíruje Nike? No určitě ne kvalitou použitých materiálů a zjevnými švy.

 1. AIR MAX DR46

air-max-dr46
fot. http://allegro.pl/buty-sportowe-air-max-dr46-jakosc-r-32-41-warszawa-i6375866140.html

Tak a teď něco opravdu ošklivého. Nenapadlo nás, že se dá padělek vyrobit tak špatně. Černá a tyrkysová určitě netvoří harmonický pár, obzvláště pokud jsou odlité z gumy. Další lesklá umělá síťka a kožené prvky jsou našité jakoby úplně náhodně. Je to snad záměrný kontrolovaný chaos?

 1. Sportovní boty AIR systém AIR MAX pěna black

air max black
fot. http://allegro.pl/buty-sportowe-air-system-air-max-pianka-black-i6211759817.html

Dále nějaké monochromatické verze bot Air Max, které jsou v originále opravdu cool. Milují je hlavně fanoušci klasiky. Monochromatismus se však obvykle hájí kvalitním provedením. V tomto případě s tím však nemůžeme počítat. Je zde černá barva, je zde pěna (v názvu), je zde nějaké malé okénko, které se snaží napodobit vzduchový polštář a je zde… opravdu ošklivý tvar.

 1. AIR MAX ROSHE THEA SPORTOVNÍ ADIDASKY NAVY

air-max-roshe-thea-navy
fot. http://allegro.pl/air-max-roshe-thea-adidasy-sportowe-navy-36-40-i6341054882.html

Tento model snad nikdy v životě ani neležel vedle Air Maxů. Ok, lze pozorovat mírnou inspiraci AM Thea. Někdo, kdo tyhle boty navrhl, asi zapomněl, že systém Air spočívá na vzduchovém polštáři v podrážce a ne na obdélníku v ní vyrytém. Tyto boty si určitě nespletete s originálem.

 1. AIR MAX ADIDASKY SPORTOVNÍ ŠEDÉ

air-max-adidasy-sportowe-szare
fot. http://www.sellyo.pl/product-pl-44981-HIT-AIR-MAX-ADIDASY-SPORTOWE-GRANATOWE.html

Oranžová a šedá se k sobě dobře hodí, ale v kombinaci s růžovou, bílou a černou způsobují, že tyhle boty vypadají jako boty pro děti, pouze ony si mohou dovolit se takto odvázat. Navíc výrobce reklamuje tyhle boty jako „prodyšné“, ale cvičené oko ihned pozná, že místo charakteristické síťoviny jsou tu použité spíše umělé hmoty.

 1. ADIDASKY AIR MAX 90 HYP SYSTEM mix barva NeoN

adidasy-air-max-90-hyp-mix
fot. http://archiwum.allegro.pl/oferta/-30-adidasy-air-max-90-hyp-system-mix-kolor-neon-i6028898859.html

Tyhle boty vážně konkurují značce Nike pokud se jedná o počet barevných verzí, nabízí jich dokonce 16! Navíc právě tyhle boty nejčastěji vidíme na ulici, pokud se jedná o jejich padělky. Barvy a vzory jsou zajímavé, ale samotný tvar boty už méně!

Pokud jste našli nějaké zajímavé padělky bot Air Max, napište do komentářů!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.