Olivově zelené nike air max 90

Olivově zelené Air Max 90

Rate this post

Olivově zelené nike air max 90

Nike Air Max 90 Ultra BR
Barva: olivově zelená
Kód produktu: 725222-201

Ceníte si městský styl v odstínech, které skvěle zamaskují špínu? Sníte o tom, aby byly Vaše sneakersy univerzální? Aby se hodily zároveň do města i na výlety do terénu? Zvolte si olivově zelené Air Max 90. Je to klasika svého druhu v barvě, která je módní už několik sezón.

Pohodlí prověřené léty zkušeností

Air Max 90 jsou jedny z prvních bot vytvořených Tinkerem Hatfieldem, které mají v podrážce systém Air inspirovaný pohledem na stavbu Pompidou v Paříži. Jejich dnes už klasický vzhled si postupem času celá léta získával srdce fanoušků. Dnes jsou zástupy milovníků tohoto modelu obrovské a stal se opravdovým králem streetwearu. Značka Nike nás zároveň okouzluje dalšími unikátními barevnými kombinacemi. Jedním z nejzajímavějších je model s jednolitou barevností – minimalistická verze. Co byste řekli na olivově zelenou?

Olivově zelené Air Max 90

Výhody bytí incognito

Olivově zelená je už několik dní nejmódnější barvou. Tento odstín zelené pochází z vojenské uniformy a většinou slouží …ke splynutí s pozadím. Pokud se jedná o olivově zelené Air Maxy, jejich unikátnost spočívá i v univerzálnosti. Zdůrazňuje se fakt, že „Medium Olive” se osvědčí zároveň v městském i přírodním prostředí. Jejich velkou předností je to, že se hodí do každého ročního období. Prodyšná síťovina vytvořená pomocí technologie BR, o které jsme se nedávno zmíňovali, pomůže udržet svěžest chodidel i v letních vedrech, a vzhledem k barvě si nemusíte dělat starosti ani za deštivého počasí.

Olivově zelené Air Max 90

Olivově zelené Air Max 90 jsou perfektním řešením pro opravdové tuláky, kteří mají rádí dojmy z různorodých prostředí. Díky nim se nemusíte bát o pohodlí nezávisle na tom, do jakého terénu se chystáte vyrazit.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.