Nike Air Max 95 University Red

Nové Air Max 95 – University Red

Rate this post

Nike Air Max 95 University Red

Rodina Air Max 95 se opět rozšiřuje! Dřívejší verze byly monochromatické, třeba nedávno prezentované Black/Photo Blue. Na fanpage jsme Vám ukazovali variantu s odstupňovanou barevností od bílé, přes šedou až po černou. Teď nastal čas pro barevné sneakersy se symbolem AM95. Kolekce byla doplněna o krvavě červený model University Red.

Popularita  AM95

Jsou to boty, které v roce 2015 slavily své 20. výročí. Zdá se, že mají stejný počet fanoušků jako odpůrců. Jedni jim předhazují, že neoplývají krásou a žádná varianta je nepřesvědčila, druzí je zase i přes mnohé pohledy skeptiků hrdě nosí. Mezi fanoušky patří mezi jinými raper Eminem, herec Jamie Foxx, basketbalista J. R. Smith nebo dokonce bývalý prezident USA Barack Obama.

Klasika a moderna

Populární dámské modely jsou mátové a neónově svítivé, mezi pánskými vládne černá, tmavě modrá a světle modrá barva. Klasické AM95 v originální barvě jsou svítivě neónové.

Nike Air Max 95 University Red

Síla červeně

Na tomto modelu se potkávají bílá, šedá, červená a černé detaily. Boty jsou lehké, svršek prodyšný a zpevněný, což zaručí dobrou podporu pro chodidla. Systém Air Max zajistí pohodlí při nošení. Pružná a přilnavá podrážka se osvědčí při každodenním nošení. Už několik sezón jsou tyhle boty módním doplňkem každé streetwearové stylizace.

Nike Air Max 95 University Red Nike Air Max 95 University Red

Nevhodné pro běžce

Původně byly sice boty Air Max a jejich první verze vytvořené pro běžce, ale další modely a řady, včetně Air Max 95, jsou už lifestylovou obuví. Pokud hledáte boty na běhání, podívejte se na boty od značky Nike určené pro běžce, to je všechny varianty zhotovené pomocí technologie Flyknit.

Kde je můžete koupit?

Boty Air Max 95 University Red jsou dostupné k prodeji ve vybraných obchodech. Pokud Vám opravdu záleží na těchto kicksech, můžete si je objednat v newyorském obchodu Rise.

Nike Air Max 95
Barva: White/University Red/Black/Wolf Grey
Kód produktu: 749766-601

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.