air max 95 dave size nike

Nová spolupráce Dave White x size? x Nike

Rate this post

Co spojuje britského umělce se dvěma značkami, které navrhují sportovní obuv? Nové Nike Air Max 95! Podrobnosti této spolupráce sice neznáme, ale na stránkách se už objevily první fotografie tohoto modelu. Výsledek? Pastva pro oči!

Umělecky jako nikdy předtím

I když design sportovní obuvi stále častěji připomíná malá umělecká díla, tak doopravdy až spolupráce tohoto druhu dává senzační výsledky. Dave White je britský umělec, který tvoří hlavně barevné grafiky. Jeho práce je inspirovaná pop kulturou a je známá po celém světě. Tento mladý tvůrce je dokonce srovnávaný s Andym Warholem. Takže není divu, že svůj talent využívá v mnoha oblastech. Jednou z nich je právě spolupráce s módními značkami, hlavně sportovními. White má ve svém portfoliu projekty pro firmy jako je AOL, Nike nebo Jordan Brand. Nejnovější spoupráce je s britskou firmou Size? A je zajímavé, že boty, které takto vznikly, jsou dostupné pouze na jejich stránkách.

air max 95 dave size nike

Vlastnosti nových Air Max 95?

Základnem tohoto návrhu byla barva. Klasická vlajková loď značky Nike měla získat novou podobu skrze notnou dávku šťavnatých barev. Air Max 95 v provedení Size?, Nike a Dave’a navazuje na Whiteovu kolekci  – „Albion”, která prezentuje grafiky s různými druhy zvířat. Nejznámější – králík a liška – byly přeneseny na svršek této unikátní boty. Máme tedy dvě barevné verze – šedou, která symbolizuje králíka a oranžovou s kresbou lišky.

air max 95 dave size nike

Moderní vylepšený tvar, podrážka s viditelným vzduchovým polštářem a originální design s krásnou grafikou v provedení britského umělce – co víc si přát? Boty jsou dostupné na stránkách size? a v obchodech této značky.

fot. http://sneakernews.com/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.