nike-air-max-zero-tonal-cool-grey-binary-blue

Nová barevnost pro Nike Air Max Zero

Rate this post

I přesto, že Nike Air Max Zero teprve nedávno spatřily světlo světa, byly inspirací pro vznik Air Max 1. Verze Zero byla zhotovená na základě skic Tinkera Hatfielda z 80. let a poprvé jsme ji mohli obdivovat v rámci Air Max Day 2015. Model se velmi líbil fanouškům po celém světě, proto se oregonská společnost snaží vymýšlet stále další barevné verze. Tentokrát dali na šedou a tmavě modrou.

Nula (zero) před jedničkou

Nike Air Max Zero se mohly objevit na trhu jako první. Proč se tak nestalo? Tehdejší technologie nebyly tak pokročilé jako nápady Tinkera Hatfielda, jednoho z nejznámějších návrhařů Nike.  Když nemohl realizovat své návrhy, zjednodušil je. Tímto vznikly Air Max 1. Skicy byly nalezeny po mnoha letech. Další návrhař značky Nike, Graem McMillan, se rozhodl proměnit kresby v reálný výrobek. Samozřejmě Nike Air Max Zero vznikly na základě konzultací s Tinkerem Hatfieldem.

Air Max Zero v nových barvách

Nové barevné verze se budou líbít především milovníkům nekomplikovaného designu. Boty jsou zhotovené v monochromatickém stylu ve verzích Cool Grey a Binary Blue.nike-air-max-zero-binary-blue-1 nike-air-max-zero-cool-grey-6

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.