air max ultra moire

Nike a šedá: Nike Air Max 1 Ultra Moire Wolf Grey/Pure Platinum

Rate this post

Vítáme v rodině Air Max další pár kicksů. Tentokrát je to AM 1 Ultra Moire v supermoderních a zároveň minimalistických barvách: Wolf Grey/ Pure Platinum. Vítá Vás šedá eminence značky Nike!

Dědictví značky a inovace

Nike Air Max 1 Ultra Moire Wolf Grey/Pure Platinum je kombinace klasického běžeckého modelu (AM1) se supermoderní technologií Ultra Moire. Na svršku je laserově vyřezaná perforace, která zajistí perfektní ventilaci a pohodlí při nošení. Tyto boty jsou velmi lehké díky speciální podrážce. Lehkost a pružnost neblokuje přirozený pohyb chodidla a zajistí svobodu.

air max ultra moire air max ultra moire

Nike Air Max 1 Ultra Moire
Barva: Wolf Grey/Pure Platinum
Kód produktu: 705297-020

Šedá eminence Nike

Nejnovější nabídka bot Air Max, tj. AM 1 Ultra Moire v barvách Wolf Grey / Pure Platinum, je jako závan čerstvého vzduchu. Přes neutrální a bezpečnou barevnost, tj. světlejší a tmavší šedou, se boty vyjímají velmi moderním designem. Minimalistický tvar svršku, útlá podrážka a nízký profil – to vše způsobí, že v těchto botech opravdu nebudete vypadat jako šedá myška! Poslední kusy koupíte v obchodu sneakerdistrict.

air max 1 ultra moire

Oblíbenec mezi hvězdami

Boty Nike Air Max 1 milují hvězdy a celebrity! Koho můžete potkat v těchto kicksech? Nosí je populární herec Robert Pattison, hudebník Adam Levin a zpěvačka Lilly Allen. Fanynkou nápadných zlatých AM „jedniček“ je popová královna Beonce. Herec Jude Law je nosí ke každodennímu outfitu a stylová Rihanna ke kraťoučkým šortkám.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.