Boty Nike Air

Nike Air Vapormax

5 (100%) 1 vote

Novodobý design a preciznost zpracování – takto můžeme ve zkratce popsat jeden z největších hitů Nike posledních let, tedy model Air Vapormax! Přemýšlíte nad nákupem jednoho z nejpopulárnějších modelů Air Max? V tom případě si jistě přečtěte naší recenzi.

Odpovídající amortizace přes celé chodidlo

Inovace zavedena designéry z Oregonu, tedy plno rozměrový vzduchový polštářek přes celou délku chodidla. Efekt? Nejen designérský, ale především praktický! Nike Vapormax skvěle amortizují otřesy, díky čemu se chození a běhání stane opravdu komfortní. Vzhledem k tomu, že byl polštářek charakteristickým způsobem rozčleněn, se může noha přirozeně pohybovat. A je to tak, při chůzi či běhu v Nike Vapormax máte pocit, jako byste se pohybovali po měkkých elastických polštářcích. Takový efekt sotva najdete u jiných sportovních bot!

Prodyšný svršek

air vapormax obuv
Kůže a semiš se dokonale osvědčí v období podzim-zima, ale na jaře a v létě potřebujeme boty s prodyšným svrškem. V nabídce sportovních značek dnes najdeme mnoho modelů bot ze síťoviny, ale žádný se nemůže rovnat s Nike Vapormax! Materiál Flyknit nejen dokonale ventiluje nohu, ale také se ideálně přizpůsobí tvaru nohy. Díky tomu v botách pociťujeme komfort srovnatelný s chozením v ponožkách – chodí se měkce, stabilně a s lehkostí. Noha se nepotí ani při vysokých teplotách, takže Nike Vapormax jsou dobrou volbou na léto.

Novodobý a univerzální design

Sneakery Nike Vapormax uchvátí rovněž originálním designem. Navzdory tomu, že sportovních minimalistických bot je na trhu opravdu mnoho, tento model rozhodně vyniká mezi ostatními. Jednoduchý nápad projektantů z Oregonu se ukázal být trefou do černého, jelikož boty upoutají pozornost i ve zcela prostých stylizacích. Velkou předností Nike Vapormax je jejich univerzálnost. Pasují k teplákům i sportovnímu oblečení, ale rovněž do novodobých stylizací v duchu smart casual. Díky tomu se můžete každého dne těšit nadprůměrným komfortem, pohodlím a dobrým stylem!

fot: Nike.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.