Search Results for: Nike Air Max Thea Obsidian Nike Air Max Thea Obsidian

Nike Air Max Thea Obsidian

Rate this post

Ještě před nekolika léty bylo přímo nemožné najít boty Air Max určené pouze pro ženy. Většina modelů je považována za univerzální a případné rozdíly jsou skryté pouze v detailech. Návrhaři se však rozhodli tento status quo změnit a díky tomu se na trhu objevily boty Air Max Thea určené pouze pro dámy. Nový produkt si získal srdce žen po celém světě a letos v srpnu byl do prodeje uveden model v dříve nedostupné barevnosti.

Search Results for: Nike Air Max Thea Obsidian Nike Air Max Thea Obsidian

Nike Air Max Thea
Barva: obsidian/růžová/oranžová
Kód produktu: 845062-400

Něco nového?

Ohledně designu jsou Air Max Thea trochu podobné modelu Roshe Run a stejně tak se nejlépe osvědčí za příznivého počasí. Nové vydání tohoto modelu je dostupné jako Air Max Thea Premium Obsidian. Svršek z perforovaného semiše byl zhotoven pomocí známé technologie Hyperfuse, která je příznačná chýbějícími švy. Díky tomu jsou boty lehké a mají zajištěnou cirkulaci vzduchu. Nová je především barevnost – bílá podrážka se vzduchovým polštářem, obsidianově modrá přední a prostřední část boty, růžové okraje a jazyk.

Sportovní ženskost

Nike Air Max Thea Premium Obsidian jsou ideální boty pro ženy, které mají rády aktivní způsob života a kombinaci pohodlí s moderním a oku líbivým designem. V těchto botech byly použity nejnovější technologie výrobce, a přesto je jejich hmotnost  snížena na minimum. Neschématická barevnost a funkčnost  mohou naplnit očekávání i těch nejnáročnějších fanynek sneakersů. Boty jsou dostupné v německém obchodu Solekitchen za 12910€.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.