Obuv Nike Air Max Thea

Nike Air Max Thea pro rok 2018

5 (100%) 1 vote

Boty Nike Air Max Thea, to je první model z kultovní série, který vznikl s myslí na ženy. Tento výjimečný projekt vypracoval Dylan Raasch, který je známý rovněž mnoho jinými populárními modely bot z dílny Nike. Air Maxy určené pro ženy se ihned zalíbily všem fanynkám kolekce z roku 1987 stvořené Tinkerem Hatfieldem. Chcete stylově doplnit svou garderobu na rok 2018? Nike Air Max Thea bez pochyb zatraktivní Vaše každodenní stylizace a zajistí celodenní  komfort  nošení.

Nike Air Max Thea – pohodlí pro rok 2018

Dylan Raasch tvoříc model Nike Air Max Thea, chtěl ženám zajistit maximum pohodlí během zdolávání městské džungle. Talentovaný designér v tomto projektu využil textilní svršek, který se skvěle přizpůsobí noze a garantuje optimální cirkulaci vzduchu. Prodyšný materiál je  doplněn elementy ze syntetického materiálu a přírodní kůže. Tímto způsobem Raasch zajistil, že Nike Air Max Thea jsou lehké a nabízejí odpovídající úroveň stability. V projektu je možné vidět péči o ty nejmenší detaily. V zadní části bot se nachází jemná perforace, která dodá půvab a zlepší ventilaci. Svršek je spojen se středovou podrážkou zhotovenou na bázi technologie Phylon, která odpovídá za tlumení otřesů. Mezi funkčními technologiemi stojí za zmínku rovněž vložka Solarsoft. Standartní vydání Nike Air Max Thea je dostupné v široké škále barev, díky čemu je model schopen vyhovět trendům pro rok 2018.

Nike Air Max Thea Joli – ideální nabídka pro rok 2018

Air Max Thea Joli obuv

Nike Air Max Thea Joli je specifickou variací na téma díla Dylana Raascha. V tomto vydání byly na svrškuvyřezány  geometrické vzory, které botám dodají novodobý vzhled a značně ovlivní cirkulaci vzduchu. Jednak nechybí to nejdůležitější, tedy viditelný vzduchový polštářek Air-Sole a pěna Phylon ve středové podrážce.

fot: Nike.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.