nike-air-max-90-ultra-se-hasta-2

Nike Air Max 90 Ultra SE „Hasta Green”

Rate this post

Legendární devadesátky jsou jedny z bot v portfoliu značky Nike, které se dočkaly největšího počtu různých verzí. Nedávno společnost uvedla na trh model známý všem sneakerheadům jako verze Ultra SE v barvách Hasta Green.

Technologie?

V tomto modelu byla použita řešení z dřívějších vydání Air Max 90 Ultra SE, tj. mezi jinými velmi populární technologie Ultra. Podrážka má vzor waffle, který zodpovídá za přilnavost a způsobuje, že boty na noze dobře vypadají. Nové Air Maxy samozřejmě obsahují i vzduchový poštář, který zajistí maximum amortizace.

nike-air-max-90-ultra-se-hasta-1

Osvědčená řešení v novém porvedení

Nike Air Max 90 Ultra SE Hasta Green v sobě spojují osvědčená technologická řešení s novou barevností. Proto si můžeme být jisti, že jsou tyto boty určitě pohodlné a zajímavé barevné kombinace mohou skvěle doplnit městské stylizace. Tentokrát Nike dala na zelenou barvu doplněnou antracitovými detaily na značce Swoosh, podrážce a podél okrajů. Kombinace těchto dvou barev je opravdu povedená a pro mnohé fanoušky to může být jedna z nejzajímavějších barevných verzí „devadesátek“.

fot. sneakernews.com

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.