nike air max ultra m

Nabídka od CEO Nike: Air Max Ultra M

Rate this post

nike air max ultra m

Nedávné oslavy Air Max Day 2016 se ukázaly být perfektní příležitostí k obnově modelu Air Max Ultra. Mark Parker, i přes to že se stal v roce 2006 třetím předsedou firmy Nike v dějinách, si stále najde čas, aby mohl s Tinkerem Hatfieldem a Hiroshim Fujiwarou vytvořit v rámci skupity H-T-M nové modely sportovní obuvi. Výsledky spolupráce těchto tří mistrů můžeme pozorovat už od roku 2002. Ty se projevují v nejvíce novátorských návrzích sportovních bot v kombinaci s použitím nejmodernějších technologických řešení. Přesně tak je tomu v případě modelu Nike Air Max Ultra M.

Obnovený kultovní model

Inspirací pro vytvoření návrhu byly boty z 80. let 19. století navržené Markem Parkerem – tři modely běžecké obuvi Vengeance, Vortex a Vector. Charakteristické prvky – úzký logo Swoosh, špička a opatek – byly vytvořeny podle podobných řešení. Dnes Mark Parker čerpá inspiraci z tamté doby a vytvořil Air Max Ultra M. Návrhář chtěl uchopit ducha minulé doby, ale navrhnout boty moderním způsobem.

nike air max ultra m nike air max ultra m nike air max ultra m

Moderní vzhled + ultralehká technologie

Marku Parkerovi se perfektně povedlo propojit 80. léta se současností v jednom návrhu. Přesto, že čerpal inspiraci ve vzdálené době, dal botám Air Max Ultra M moderní charakter. Pro vytvoření svršku byl použit vysokojakostní žakárový úplet a kůže. Kombinace tmavě modré a černé s bílou a blankytnou podrážkou zdůrazňuje novátorský přístup.

nike air max ultra m

Moderní vzhled zajistí i podrážka zhotovená pomocí technologie Ultra. Její role však nekončí podporou moderního vizuálního efektu – technologie Ultra použita ve vnitřní podešvi propůjčuje botám neobvyklou lehkost, zlepšuje amortizaci a zvyšuje pohodlí při každodenním nošení.

Nike Air Max Ultra M
Barva: Hluboká světle modrá / bílá / černá
Kód produktu: 848625-401
Premiéra: 26. března 2016

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.