nike air max 90 ultra breath

Další modely k 25. výročí Air Max 90

5 (100%) 1 vote

nike air max 90 ultra breathe print

Určitě dobře víte, že Nike Air Max 95 letos slaví 20. výročí svého vzniku. Avšak nemůžeme vynechat skutečnost, že model Air Max 90 slavil v roce 2015 své 25.

narozeniny! Naštěstí nám to Nike připomenul vydáním dalších originálních modelů právě k tomuto výročí. Postupně se objevují další a další varianty, které jsou opravdovou perlou pro milovníky barevných sneakersů. Můžeme počítat s novými barevnými variacemi a technologickým řešením. Dnes Vám předvedeme nové Nike Air Max 90 Ultra Breathe, které měly svoji světovou premiéru začátkem listopadu.

Lehčí než kdy předtím

Nike Air Max 90 Ultra Breathe Print se vyznačují neobvyklou lehkostí. Jsou o více než 30% lehčí než jejich předchůdci. Svršek je zhotovený z kůže a síťoviny, která zajistí vhodnou ventilaci. Pohodlí a dobrou amortizaci zajistí pěnová vnitřní podešev.

nike air max 90 ultra breath
Další nabídka od značky Nike, která souvisí s 25. výročím modelu Nike Air Max 90. Vlevo nabídka pro muže, vpravo pro ženy, fot. sneakernews.com

Tento model je nejen odolný a umožňuje velkou svobodu pohybu, ale také skvěle vypadá na nohou. A to díky neobvyklé barevné kombinaci bledě modré s leskem zapadájícího slunce, horké lávy a intenzivní fialové. Oba modely si lze objednat na stránkách hypedc.com.

Vámi navržené

Nike Air Max 90 Ultra Breathe iD je nabídka, kterou můžete perfektně přizpůsobit svému stylu. Možnost osobního přizpůsobení je přímo neomezená – můžete si vybrat otog a logo Swoosh ve svítících a lesklých barvách, máte možnost si přidat reflexní plošky doprostřed podrážky nebo modifikovat opatek (třeba si na něj umístit nějaké rčení nebo jméno). Takto se sami stanete návrhaři vysněného modelu bot. Svoji vlastní obuv Airmax 90 Ultra Breathe iD si sestavíte pomocí kreatoru dostupného na stránkách Nike: link.

Výsledek vaší tvořivosti s kreatorem NikeID uvidíte níže:

Nike AirMax 90 Ultra Breathe
Váš návrh bot Nike AirMax 90 Ultra Breathe. Koupili byste si je?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.