nike air max plus tn love hate

Air Max Plus TN Love/Hate Pack

Rate this post

nike air max plus tn love hate

Láska a nenávist jsou emoce přítomné v životě každého člověka. Jejich kontrast se rozhodla použít značka Nike. Nabízí obnovené Air Max Plus v letošní kolekci Love/Hate. Boty se zanedlouho ukážou v prodeji. Než to přijde, odpovězte si na jednu otázku: milujete nebo nenávidíte tuhle nabídku?

Trocha informací

Nike Air Max Plus, někdy také nazývaný Nike Air Max TN, byl v roce své premiéry jedním z nejodvážnějších návrhů sportovních bot. Je tedy pochopitelné, proč si získal tolik fanoušků. K tomuto úspěchu přispělo hned několik kvalit: konstrukce, tvar a technologie.

nike air max plus tn love hate

Červené Nike Air Max TN jako součást balíčku Love/Hate

V té době se model Air Max Plus svými parametry rozhodně vyjímal na pozadí dalších nenápadných bot nabízených konkurencí. TN si získaly srdce milovníků sneakersů na celém světě. Ti už si mnou ruce, protože v prodeji se co nevidět objeví balíček „Love/Hate”.

Datum premiery

nike air max plus tn love hateNejčerstvější Air Max Plus se opírají o kontrast dvou barev: červené a černé. V Evropě se dostanou do prodeje 26. března (v obchodech Foot Locker). USA si budou muset ještě nějakou dobu počkat. Pak se budou prodávat i tam. Neoficiálně se mluví o jaru, ale zatím není známé žádné konkrétní datum.

Fakta nebo drby?

Zlí jazykové tvrdí, že nabídka Nike je podobná jako vejce vejci nápadu od značky Asics z roku 2014. Tahle firma tehdy přišla s černými a červenými sneakersy v kolekci Lovers/Haters. Tato řada se dostala do prodeje několik týdnů před Valentýnem. Možná je to náhoda a možná záměr? Na tuhle otázku neznáme odpověď.

fot. hypebeast.com, instagram.com

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.