Air Max – originál a padělěk

5 (100%) 1 vote

Mnoho lidí, kteří si chtějí pořídit boty Air Max, návštěvuje různé internetové obchody aniž vědí, zda se tam nabízí originální výrobky nebo pouhé padělky. Proto stojí za to vědět, jak je od sebe odlišit.

Čeho si všímat a čemu se vyhnout?

Trh je plný padělaných bot Air Max. Některé exempláře jsou velmi podobné originálním výrobkům a rozdíly poznáte pouze podle detailů a u dalších bot je už na první pohled jasné, že s originálním výrobkem od značky Nike nemají nic společného.

Velmi důležitým prvkem je cedulka. Proto pokud objednáváte boty přes internet a v galerii obrázků není fotografie cedulky, požádejte o ni prodejce. Na této cedulce se nachází speciální identifikační číslo, podle kterého lze verifikací zjistit, zda se jedná o originální Air Max. Pokud zadáte konkrétní kód v internetovém vyhledávači, google by měl najít stejný pár bot, jehož kód jste zadali. Pokud vyhledávač ukáže jen málo výsledků nebo pokud se ukáží boty v jiném barevném provedení než je ta Vaše, pak se určitě jedná o padělek.

Další věc, které je potřeba si všímat, je internetový obchod, na kterém si danou nabídku bot Air Max prohlížíte. Na internetu najdete mnoho služeb, které se věnují prodeji padělků. Před nákupem je tedy potřeba se seznámit s pověstí daného online obchodu. Kontrola autenticity prodejce Vás může uchránit před možným nákupem padělaného zboží.

Někteří prodejci se věnují prodeji zboží, které fyzicky neskladují. To znamená, že si klient objedná zboží a prodejce předá danou objednávku dále do továrny v Číně nebo ve Vietnamu, odkud je zboží odesíláno bezprostředně klientovi. Nezřídka se tyto továrny věnují výrobě padělků. Proto je lepší se vyhnout nabídkám, kde stojí psáno „dodáme do 28 dnů“. U takového prodejce kupujte boty Air Max  pouze v případě, že máte stoprocentní jistotu, že zprostředkovává pouze originální obuv. Nicméně je málo pravděpodobné, aby v tomto případě mohl někdo garantovat prodej originálního zboží. Takže doporučujeme se vyhnout takovým nabídkám obloukem.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.